Kniha návštev

Kniha návštev

Máte dotaz pripomienku alebo návrh - nech sa páči napíšte.

 
 
 
 
 
 
 
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
peťo z miesta rožňava napisal(a) dňa 14.10.2019:
Ahojte boli ste na koncerte v Rožňave super, držím palce , veľa úspechov a nech Pán Boh dá aby Vám to veľmi dlho spievalo takto perfektne, čas opäť ukázal že sa musíme držať našich bohatých tradícií..
Josef z miesta Svitavy napisal(a) dňa 29.3.2017:
Ahoj chlapci,vaše cd moj život je muzika je super.Byli jsme už na třech vašich koncertech,naposledy 25.3.2017 ve Svitavách,který se nám moc líbil.Moc děkujeme za vaši krásnou muziku a ať se vám stále daří.
Toman z miesta Strakonice napisal(a) dňa 28.3.2017:
Koncert České Budějovice 26.3.2017 - lidová hudba sice není moje parketa, ale VY jste byli super. Úžasná muzika, úžasní muzikanti, úžasná atmosféra. Chlapci díky, díky, díky. T.
Jana Kovalčíková z miesta Spišská Belá napisal(a) dňa 25.3.2017:
Ahojte Kollárovci...Važne ste užasni zbožňujem vás bola som na 1 koncerte boli ste proste užasni ešte pojdem do Pienin a do Červeneho Klaštora 2017 už sa neviem dočkat veľmi sa tešim na vás
Simona z miesta Jesenice-Horní Jirčany napisal(a) dňa 24.3.2017:
Děkuji za super zážitek na dnešním koncertě v Benešově,bylo to super jste prostě nej nej nej nej nej... doufám,že čokoláda bude chutnat. vaše věrná fanynka Simonka ???????
Helena z miesta Luhačovice napisal(a) dňa 21.3.2017:
Byla jsem na vašem koncertě v Bojkovicích, moc se mně líbil, tak od srdce jsem si už dlouho nezazpívala, protože vaše písničky ráda poslouchám a z větší části umím. Bylo mně jako bych vypila elixír života. To, že jste skvělí, perfektní....určitě slýcháte denně, ale já bych chtěla vyslovit poděkování a uznání také rodičům vás všech. Za to, že vás vedli k hudbě a umožnili vám hudební vzdělání, proto teď můžete rozdávat lidem radost. Už se těším na další vaše akce, uspořádejte koncert také v Luhačovicích, krásných lázních, které jsou od Bojkovic jen kousíček.
Helena Thinová z miesta Olomouc napisal(a) dňa 19.3.2017:
Děkuji za krásný večer v Olomouci, Váš koncert byl opět senzační. Už se těším na další setkání. Přeji Vám hodně zdraví a nových krásných písniček.
Katka napisal(a) dňa 17.3.2017:
Ahoj chlapci Kollárovci! České turné jste v Blansku zahájili opravdu velkolepě. Neskutečný zážitek, pro mě první koncert a určitě ne poslední. Opravdu všechno skvělé - profesionální výkon, přátelská atmosféra, vtípky pro zasmání a hromada goralské temperamentní energie :) Dvě hodiny na jevišti, s úsměvem na tváři a potom podpisy, focení a výměna pár slov s fanoušky. Jste chlapci opravdu šikovní páni muzikanti 😉 Přeji krásné dny strávené v Čechách, ať se vám daří
JARKA z miesta Blansko napisal(a) dňa 16.3.2017:
Milí Kollárovci,díky za super koncert 16.3.2017 v Blansku.jste úžasní,balzám ,prostě zážitek. Díky,díky moc.
Zdenka z miesta Banská Bystrica napisal(a) dňa 16.3.2017:
Dnes som hľadala text pesničky,, Mám ja hrušku " pre svoju vnučku a náhodou som objavila Vás ,Veľmi ste mi spríjemnili chvíle oddychu.Prajem Vám veľa tvorivej múzy.Ďakujem!!!
Sofia Vedelová z miesta Sološnica napisal(a) dňa 21.2.2017:
Ďakujeme za skvelé vystúpenie v Kuchyni. Boli ste úžastní.
Janka Gablasova z miesta Vieden napisal(a) dňa 31.1.2017:
Priatelia Kollárovci, chceme vysvetliť malý omyl, ktorý sa udial na plese v Dubnici nad Váhom.Dej budeme opisovať postupne ako sa stal... V piatok 27.1.2017, sme sa stretli s Wernerom a Vierkou (poznáte ich z Pjenin 2017).Čas s priateľmi rýchlo ubieha, odrazu sa im bolo treba ponáhľať na iné stretnutie, v tom zhone si zabudli pozvánku na našu svadbu na stole.Vedeli sme, že sa s nimi opäť stretneme na Lavante plese.Preto sme pozvánku v obálke vložili do väčšej obálky v ktorej sme mali pripravenú našu fotografiu s Vami z predchádzajúceho koncertu na podpis.V sobotu na plese sme na pozvánku pozabudli... Po spoločnom odfotení s Vami na spomínanom plese sme nechceli zdržiavať ďalších plesových hostí čakajúcich na fotenie.Poprosili sme teda Števka, aby ste sa nám podpísali na foto v obálke s tým, že si ju neskôr v šatni vyzdvihneme... Prepáčte naše prekvapené tváre a veľké oči, keď sme sa neskôr opäť stretli a Vy ste nám srdečne blahoželali.Našimi hlavami sa v tom momente prehnalo množstvo myšlienok-malý chaos... Nakoniec nám svitlo, že tie gratulácie sú k našej pripravovanej svadbe... Máme krásne vylepšenú pozvánku na svadbu s Vašimi podpismi-srdečne ďakujeme!!! Pobavilo nás, že fotku, ktorú sme si nechali podpísať, nemáme podpísanú... Na plese už nebol priestor Vám túto zámenu vysvetliť, pretože keď sme na to prišli, Vy ste už boli preč. Spolu sa na tejto zámene pobavíme a v prípade, ak Vám to Váš čas a povinnosti dovolia- ste pozvatí na večeru na našu svadobnú hostinu v hotely Aquatermal v Dolnej Strehovej, alebo na vodné pólo, ktoré si zahráme s našimi svadobčanmi v nedeľu ráno po svadobnej hostine. Záverom želáme Vám aj Vašim rodinkám veľa šťastíčka, pevného zdravíčka, vzájomného porozumenia a úprimnej lásky.Vypredané koncerty, veľa veľa tvorivých nápadov, nech Vás Vaša práca ešte dlho baví a živí.Tešíme sa na stretnutia s Vami-rozdávate radosť, úsmev, kvalitnú muziku, rozdávate seba. ĎAKUJEME ŽE STE!!! Janka a Igor
Blanka z miesta Tulčík napisal(a) dňa 20.1.2017:
Ďakujem za koncert 15.01.17 v Prešove. Nádhera
Jana Ficeri Semanová z miesta Zemplínska Teplica napisal(a) dňa 13.1.2017:
Ďakujem veľmi pekne za prvý koncert Kollárovcov v Košiciach 6.1.2017.Ďakujem
Martin Fabian z miesta Krupina napisal(a) dňa 2.11.2016:
Ahojte Kollárovci! Mám veľmi rád vašu muziku. Hráte a spievate super. Vaše piesne sú plné pozitívnej energie a vždy mi vylepšia náladu a urobia deň krajším. Bol som aj na Vašich koncertoch a chystám sa aj na ďalšie. Prajem stále viac fanušikov a nech sa Vám aj naďalej darí.
Lubomir z miesta Humenné napisal(a) dňa 31.10.2016:
Pozdravujem chlapcov Kollarovcov. Som rad,ze su u nas take dobre kapely ako su Kollarovci,ktori vedia ludi zabavit a rozdavat radost. Kvalita hudby a spevu na vysokej urovni. Pre mna pesnicky ako Sokoly,Mam ja hrusku, Do hory ma poslali, su v podani Kollarovcov neprekonatelne. Prajem vsetko dobre.
Marcel Hlinka z miesta Matejovce napisal(a) dňa 29.10.2016:
Perfektné. Nesklamali ste dnes v Poprade. Bolo to super, mame plné srdiečka. Ďakujeme.
Kamila z miesta ostrava poruba napisal(a) dňa 29.10.2016:
Ahoj Kolarovci jste ta Nejlepší a unikatní kapela mám ráda vaše písničky mariša dohory ma poslali, mám ráda vaší hudbu. Taky zpívám v jedne kapele jemnujeme se trigon band najdete to na fb stačí napsal trigon band. přeju vám hodně uspěchu doufám že někdy přujedete do ostravy kamča s poruby
Miška z miesta Ploské napisal(a) dňa 24.10.2016:
Milí Kollárovci, chcela by som sa vám všetkým poďakovať za včerajší podvečer v Bohdanvciach. Boli ste nesmierne úžastní. Cítim sa veľmi šťastná, že som mohla osláviť moje narodeniny kt. som mala koncom septembra tak ako som mala. Bol to pre mňa 5,- ty neskutočný zážitok môjho života a nikdy na tento koncert nezabudnem. Vždy budem hrdá zato, ako ste nám rozdávali radosť a smiech alebo úsmev na tvári. Tie vaše vtipy boli super a Tomáškov bol naj aj Števkov boli ste senzační. Ďakujem Vám že ste sa mi dali podpisať do môjho " Basničkového bloka " kde mam o vas básničky. PS : Vyčarili ste mi úsmev na tvári a preto vždy kráčam s úsmevom na prax a do školy. Za krásnu fotku čo som sa mohla s vami ofdotiť. Dúfam,že sa Vám ružičky páčili ktoré robila nesmierne 6 hodín s láskou... Od radosti plačem. ??❤✌????????????????〽???
Jarka Korcová z miesta Žabokreky nad Nitrou napisal(a) dňa 21.10.2016:
Ahojte. :) To, že váš milujeme, dobre viete :) Ja by som však chcela poďakovať autorovi/autorke tejto internetovej stránky. Pretože je veľmi pekná, vkusná, prehľadná. Dá sa tu perfektne zorientovať a za pár sekúnd nájsť to, čo potrebujeme. Žiadne rušivé momenty, sekanie, reklamy, neprehľadné rolovanie, ale stránka je stručná,jasná, výstižná a navyše veľmi príjemná. Skutočne výborná práca. Ešte raz ďakujeme.