Kniha návštev

Kniha návštev

Máte dotaz pripomienku alebo návrh - nech sa páči napíšte.

 
 
 
 
 
 
 
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Irča z miesta Pardubice napisal(a) dňa 22.8.2016:
Ahoj kluci,vydali jsme se z vámi z Čech, Pardubic. V sobotu 20.8.2016 jsem shlédla vaše úžasné vystoupení na Goralov,Červ.Kost. a byla jsem se sestrou očarovaná. Viděli jsme vás poprvé a to hned z první řady.Byl to super zážitek.Nejen že máte nádherné hlasy,ale taky dobře vypadáte a skvěle hrajete.Takových chalanů jako jste vy není mnoho:). Jsem moc vděčná, že jsem vás viděla naživo a budu se těšit na další vaše skvělé vystoupení.Chci stihnout ještě jeden váš koncert v září,než opět odcestuji.Prosím,pozvěte mě na nějaký váš koncert,nejlépe v pátek či sobotu a to do většího města,ať najdu vhodné dopravní spojení a hotel:)).Budete asi překvapení, ale jsme tak velcí vaši fanoušci,že jsme vás vyhrávali na cd i v poušti v Kataru, kde manžel již dva roky pracuje.Čekám,kdy na vás začne žárlit:).Děti umí slova skoro všech vašich písní.Kluci, hraje stáletak dobře, za České fanoušky zdraví Irča Staňková se segrou Káťou z Pardubic.PS.pokud jste si všimly dvou blondýnek v první řadě po vaší levé straně,které s vámi odzpívaly každou píseň,to jsme byly my:)))
Katka z miesta Stará Bystrica napisal(a) dňa 21.8.2016:
Včera som mala možnosť zúčastniť sa na akcii ,,stretnutia goralov,, v Červenom Kláštore a poviem vam ze to bolo nieco úžasne :) Ani mi neprekazali tie kilometre ktore som musela prejsť, zas a znova by som ich absolvovala :) Boli úžasní, az tak ze sa mi v noci o nich snívalo :) 😀 a zaroven sa chcem podakovat za vyhratu vstupenku :) :)
Edita Šopíková z miesta obec Žítková napisal(a) dňa 16.8.2016:
Milí chlapci Kollárovci, dík za krásný koncert v Bošáci, bylo to úžasné. Poprvé jsem byla na vašem koncertu loni v Uherském Brodě a je to úplně něco jiného vidět vás naživo..., krásná hudba a k tomu velmi sympatičtí muzikanti... Už se těším na další vaše koncerty - Dolná Súča, Trenčín, Dubnica nad Váhom a tento rok ještě opět Bočáca. Velké dík také za podpis kartu, ale jen škoda, že jsem se s vámi nemohla vyfotit, tak snad příště. Ať se vám všem daří....
Pavol z miesta Udiča napisal(a) dňa 1.8.2016:
Páni muzikanti, je to rok čo sme Vás spoznali a fandíme Vám spolu celá rodina. Ďakujem Vám za podpisovú kartu venovanú pre nášho syna Adama ktorý sa momentálne lieči z vážnej choroby v BA.Vďaka aj pani učiteľke Magde že Vás o ňu požiadala. Tešíme sa na koncert v Považskej na ktorom sa ak Boh dá už budeme môcť zúčastniť. Veľa zdravia a nápadov na dobrú muziku Vám prajem.
Tatiana z miesta Michalovce napisal(a) dňa 1.8.2016:
Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásny umelecký zážitok z včerajšieho vystúpenia Vašej skupiny v Hatalove v okr. Michalovce.. Veľmi som sa tešila, že Vás uvidím na,, živo,, ako sa hovorí.. :-) Dúfam, že to nebolo posledný krát a podarí sa mi pri mojom pracovnom vyťažení niekedy v blízkom čase zopakovať.. Je mi ľúto, že som si na pamiatku nemohla urobiť aspoň jednu fotečku z Vami... :-( Ste skrátka super...Ešte raz veľké ďakujem... S pozdravom Tatiana...
Agi Fitusova z miesta Nové Zímky napisal(a) dňa 31.7.2016:
Keď som Vás videla na koncerte v Nových Zámkoch po prvý raz, bola som neskutočne prekvapená, že na Slovensku je takáto vynikajúca kapela. Od tejto chvíle som si zamilovala piesne ako Sokoly a hlavne poľské, ktoré majú nádhernú hudbu a určite aj text. Ráno začínam Vašimi piesňami a som dobre naladená celý deˇn. Vďaka prenádherní chlapci. Kroje Vám svedčia a máte nádherné hlasy. Ešte raz vďaka. Nech sa Vám darí
Šťovičková Hana z miesta Rychnov u Jablonce nad Nisou - česká republika napisal(a) dňa 29.7.2016:
Milí Kollárovci,blíží se vaše dovolená a tak mi dovolte abych vám všem popřála krásnou odpočinkovo dovolenou s vašimi rodinami užijte si ji v klidu a pohodě a hlavně načerpejte hodně sil do vaší práce. Moc vám děkuji i za vaši odpověď na můj email moc mě vaše odpověď pomohla.Jste bezva lidičky a přeji všem jen to nejlepší, dáváte lidem radost a sílu která někdy není a za to vám moc děkuji. Šťovíčková Hana
Evka z miesta Brezno napisal(a) dňa 25.7.2016:
Zúčastnila som sa so synom Vášho predstavenia v Heľpe. Bolo to niečo super. Videli sme Vás po tretí krát. Opäť to bol nezabudnuteľný zážitok, príjemná atmosféra. Ste jednoducho perfektní, viete si získať publikom. A pod holým nebom to bolo niečo úžasné. Naozaj pri Vašich pesničkách človek zabudne na starosti, ktoré má. Fotenie s Vami nám opäť nevyšlo- takže nabudúce. Prajeme Vám, aby sa Vám naďalej darilo.
Simona z miesta Partizanske napisal(a) dňa 24.7.2016:
Vstupenku na váš koncert bol moj darček k narodeninam, po ktorom som dlhšie túžila a túžba sa mi splnila. Počas koncertu som zahodila všetky starostí a problemi ktoré ma trápili a odreagovala sa a zabavila a to vďaka vám, vďaka hudbe krorú robite. Ste úžasny, sympaticky tak že neviem ktorí je viac. Počuvam vas cestou autom do práce ci cestou na nakup, kdekoľvek. Chcem vám popriať veľa zdravia, aby ste i naďalej vladali robiť tuto skvelu hudbu, ktorá naplňa nielen vás ale i mňa. Tešim sa na ďalšie koncerty.
Sabri z miesta Nitra napisal(a) dňa 23.7.2016:
Ahojte moji zlatý chlapci Kollárovci :)
Simona z miesta Šišková napisal(a) dňa 23.7.2016:
Vstupenku na koncert bol moj darček k narodeninám, bol to moj vytúženy sen, ktorý sa mi splnil. V tej chvili som dokazala zahodiť všetky starosti, promblemi a odreagovať sa na vaše krásne, upokojujuce piesne. Ste úžasny, sympaticky že neviem ktorý je viac. Počuvam vas v aute cestou na nakup či do prace. Ste u mňa na prvom mieste a prajem vam veľa zdravia, aby ste vladali ďalej vytvárať hudbu ktorá naplňa nielen vás ale i mňa. Tešim sa na ďalši koncert.
Oravcovi z miesta Bratislava napisal(a) dňa 19.7.2016:
Srdečne Vás priatelia zdravím. Prepásol som možnosť Vás vidieť v Bratislave v mojom bydlisku, tak Vás môžem, vidieť na Zelenej žabe v Trenčianskych Tepliciach dňa 21.7.2016 o 19,00 hod. Chcem Vás požiadať či by ste mi nemohli dať dve podpisové karty pre moju manželku Jarmilu Oravcovú a jej priateľku Jožku Somorovú z Bratislavy. Ešte niečo mám na srdci. Ste nielen urastlí ako tatranské jedle čo je vzácne , ale vzácnejší je Váš duševný rozmer,lebo tak krásne hrať a spievať je veľký dar a talent, ktorý ste rozvinuli svojim dlhoročným úsilím, odriekaním, pracovitosťou a pochopenim svojích rodín, za čo im patrí vďaka a veľké uznanie.Myslíme si že Vaše vystupovanie Vás radí medzi interpretov, na ktoré môže byť Slovensko právom hrdé. Ďakujeme Vám i Vašim rodinkám a prajeme veľa zdravia,šťastia a úspechov v osobnom i pracovnom živote. Oravcovi a Jožka Somorová z Bratislavy.
Zdena Hrůzová z miesta Prachatice - Česká republika napisal(a) dňa 14.7.2016:
Chlapci, jste nejen pěkní a krásně zpíváte, z vašich vystoupeních čiší úžasná pohoda,která přechází na nás posluchače, jste prostě super. FASCINUJÍ MĚ TAKÉ VAŠE VIDEO KLIPY, KTERÉ JSOU ÓDOU NA KRÁSY SLOVENSKA. Vaše webové stránky mají na rozdíl od jiných skupin také vysokou úroveň. JEN TAK DÁL zdraví Zdena Hrůzová Prachatice - Jižní Čechy
;) z miesta Pol'sko napisal(a) dňa 9.7.2016:
Zdravim vas s južnej Pol'sky a čakam, kedy budete hrat aj tu :)
Lenka z miesta Kolin napisal(a) dňa 8.7.2016:
Jen tak dal kluci.Jste skveli.....
Miška z miesta Ploské napisal(a) dňa 7.7.2016:
Ste úžastní,zažila som pred rokom jeden koncert v Levoči a druhý v Kendiciach,neskutočný zážitok, aj napriek tomu krásnemu počasiu ktoré nám vyšlo, ľudia sa bavili, vaše piesne nám pomáhajú preklenúť smútok alebo nešťastie. Krásne spomkenky na domov,naše krásne Slovensko, vďaka bohu za takých ľudí ako ste vy KOLLÁROVCI...#stefamózny a #superkapela zo ????? mam Vas rada ako najlepšiu kapelu na svete. Ďakujem faninka Miška....???????????☺〽???????
milavs z miesta Velký Šenov napisal(a) dňa 29.6.2016:
Děkuji vám za radost kterou při pohledu a poslechu rozdáváte. Děkuji
Viera z miesta Nitra napisal(a) dňa 29.6.2016:
Nedávno som bola na vašom koncerte v Ivanke pri Nitre, páčilo sa mi, tak som sa rozhodla zobrať na koncert v Nitrianskom PKO svoju sestru, ktorá žije 26 rokov v Kanade. Keď som jej povedala, že ide o čistú slovenskú muziku, ani nemala chuť, lebo vraj najlepší koncert čo ona zažila bol koncert Tiny Turner... Vravím jej , sestrička moja , ja ti verím, aj mne sa páči, ale toto je o inom. Sú to chlapci v krojoch, takí urastení Slováci, krásne sýte hlasy, husličky, cimbal, harmonika. Dala sa našťastie presvedčiť. Na koncerte som prekvapená pozerala, ako sa teší, ako jej svietia oči, na záver vyčkávala na podpisy a nemohla sa dočkať fotenia s chlapcami. Nemusela som sa jej pýtať či sa jej páčilo, povedala iba, ďakujem ti, že si ma tam zobrala.... Celú nedeľu si púšťala Kollárovcov, rozposlala fotky a názvy skladieb, ktoré sa jej najviac páčili všetkým kamarátom do sveta:-)) Darmo je, srdcom je Slovenka a naši Kollárovci vedia chytiť za srdce. Len ja som bola sklamaná, nezahrali mi tú moju najobľúbenejšiu (Vysoká gurka). Ďakujeme a veľa šťastia chlapci!
Monika z miesta Brezno napisal(a) dňa 28.6.2016:
,,ste naj,, moji chlapci kubko 5rokov a Matej 4roky vyspevuju kde sa dá, ako prekvapko ich berieme na vás koncert v Heľpe, len ma trošku zarazilo že vstupenka stala pre dieťa a pre dospelého rovnako? no čo neurobí rodič pre dieťa, mohli by ste prehodnotiť vstup pre deti do budúcna (za tú cenu mohli mať vase cd) ?
Sára z miesta HLOHOVEC napisal(a) dňa 27.6.2016:
Milí Kollárovci, včera sme boli na koncerte v Dolnej Breznici. Boli ste ako vždy super, dobrá atmosféra, počasie mali poriadatelia asi vymodlené, lebo do 11 hod lialo ako s krhly , no tam hore vás tiež asi milujú, počas koncertu už bolo počasie ako lusk. Sklamaná bola iba naša vnučka, ktorá sa nedočkala podpis karty, s plačom odchádzala, nemohli sme dlhšie čakať , lebo sme cestovali domov , takže možno niekedy nabudúce